Jak wygląda struktura organizacyjna KRUS?

Jeżeli mówimy o KRUS – ie, działaniu i zadaniach tejże instytucji, warto jest wspomnieć również i o jej strukturze organizacyjnej. Są to wiadomości przydatne i ciekawe. A struktura tej instytucji jest wielopoziomowa.
KRUS tworzony jest przez:
• Centralę – ta mieście się w Warszawie,
• Oddziały regionalne – obecnie jest ich szesnaście
• Placówki terenowe – na dzień dzisiejszy można wyróżnić aż 220 takich terenowych placówek,
• Inne jednostki – są to centra i ośrodki rehabilitacji.

Obecnie prezesem KRUS jest Henryk Smolarz. Zastępuje go dwóch zastępców prezesa – I zastępca Prezesa – obecnie jest nim Janina Pszczółkowska oraz II Zastępca Prezesa – to stanowisko piastuje Bogusław Ulijasz.
Rolnicy, którzy chcą dowiedzieć się czegoś więcej na temat KRUS – u, działania tej instytucji, jej władz, ale również i wszelakich ważnych rzeczy, które związane są z rolniczym ubezpieczeniem społecznym mogą skorzystać z oficjalnej strony internetowej KRUS – u. Warto jest taka stroną odwiedzać. Tworzą ją ludzie kompetentni, związani z KRUS – em. Mamy więc pewność, że informacje zawarte na tej oficjalnej stronie są rzetelne, prawdziwe i wiarygodne. A przecież czasami to właśnie takich informacji poszukujemy.

Witam na moim blogu! Nazywam się Arkadiusz Drozdowski i jestem z zawodu księgowym, obecnie prowadzę własne przedsiębiorstwo. Kiedy tylko znajdę czas prowadzę bloga, bo jest on moją formą odskoczni. Bardzo lubię pisać i rozmawiać z czytelnikami. Dlatego będzie mi bardzo miło jeśli zostawisz komentarz lub odezwiesz się do mnie za pomocą formularza kontaktowego!
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.